Najnowsze galerie

Uwielbinie ze Wspólnotą „Guadelupe”

W Święto Ofiarowania Pańskiego (2 lutego) gościć będziemy podczas Mszy Świętej o godz. 19.00 Współnotę Guadelupe. Członkowie wspólnoty ubogacą Eucharystię śpiewem, a po liturgii poprowadzą modlitwę uwielbienia. W sposób szczególny polecać będzimy Bogu osoby zakonne pochodzące z naszej parafii z racji dnia życia konsekrowanego. Serdecznie zapraszamy, zwłaszcza rodziny wspomnianych osób.

Więcej o Wspólnocie Guadelupe: www.guadelupe.com.pl

plakatjozefpopr2

Nawiedzenie obrazu Matki Boskiej Latyczowskiej

W dniu 19 września przeżywaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej uroczystośc nawiedzenia obrazu Matki Bożej Latyczowskiej. Nasz kościół był kolejną stacją w pielgrzymowaniu maryjnej ikony z kaplicy Sióstr Służek NMP Niepoklanej przy ul. I Armii WP do parafii MB Różańcowej na lubelskich Czubach. Tam obraz zostanie umieszczony na stałe jako centralne miejsce kultu różańcowego. Obraz ma bardzo burzliwą i ciekawą historię. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Propozycja kolonii z parafii św. Rodziny

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z parafii św. Rodziny w Lublinie z ks. Marcinem Wyszyńskim i diakonem Łukaszem organizują kolonie letnie w Zwierzyniu w Bieszczadach w dniach od 25 lipca do 4 sierpnia. W programie przewidziane liczne atrakcje: Ogniska i pogodne wieczory, zabawy i gry na świeżym powietrzu. Piesze i autokarowe wycieczki w góry. Rejs statkiem po Zalewie Solińskim i wiele innych. Szczegółowe informacje na stronie parafii św. Rodziny:  www.par.sw-rodziny.lublin.pl